g
Kontakt
Vajanského 2928/13, Lučenec
reception@hotelpelikan.sk
+421 474 330 871
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Nájdete nás
Image Alt

Comfort & Economy

Izby

Dvojposteľová izba

Kategória Comfort

Bez raňajok - 2 osoby 40,- €, 1 osoba 30,- €
S raňajkami - 2 osoby 50,- €, 1 osoba 35,- €
Náš
Hotel

disponuje 10 dvojposteľovými izbami s dvoma lôžkami a s kvalitnými ortopedickými matracmi. Všetky izby sú maximálne variabilné s možnosťou spojiť, alebo oddeliť postele.

Všetky
Izby

sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, sušičom vlasov, LCD televízorom so satelitným HD príjmom, trezorom, telefónom a bezplatným vysokorýchlostným WIFI a LAN pripojením na internet.

Naše
Vybavenie izieb

obsahuje nasledovne: kúpeľňa so sprchovým kútom, zabudovaný sušič vlasov, LCD televízor so satelitným HD príjmom, trezor, telefón, WIFI, klimatizácia, ortopedické matrace

Dvojposteľová izba

Kategória Economy

Bez raňajok - 2 osoby 40,- €, 1 osoba 30,- €
S raňajkami - 2 osoby 35,- €, 1 osoba 20,- €
Náš
Hotel

disponuje 45 dvojposteľovými izbami s dvoma lôžkami a s kvalitnými ortopedickými matracmi. Všetky izby sú maximálne variabilné s možnosťou spojiť, alebo oddeliť postele.

Všetky
Izby

sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, LCD televízorom, trezorom, telefónom a bezplatným vysokorýchlostným WIFI. Na izbách je možná jedna prísteľka.

Naše
Vybavenie izieb

obsahuje nasledovne: kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, LCD televízor so satelitným HD príjmom, trezor, telefón, vysokorýchlostné WIFI a LAN pripojenie, kvalitné ortopedické matrace

Príďte k nám

Oddýchnite si

Rezervujte si svoj termín priamo na našom webe alebo môžete využiť aj služby booking.com. Naše referencie nájdete aj na spomenutom bookingu a tripadvisore. Budeme nesmierne radi, ak prídete k nám objavovať čaro Lučeneckého okresu.
Call Now ButtonZavolať teraz